Atrakcje

Dobrze zorganizowany piknik firmowy musi być pełen atrakcji. Nie mogą się na nim nudzić dorośli, a tym bardziej dzieci. Poniżej przedstawiamy zestaw urozmaiceń, które spodobają się każdemu uczestnikowi plenerowej imprezy Twojej firmy. Oprócz tego możemy również zorganizować dla Ciebie gry i zabawy integracyjne, którymi z powodzeniem wypełnimy czas wszystkim uczestnikom. 

Atrakcje dla dorosłych

Poniżej znajdziecie nasze propozycje atrakcji dla dorosłych. Nie jest to pełna oferta naszej agencji. 

Mega Piłkarzyki

Jedna z najpopularniejszych gier, bez której nie może się odbyć żadna imprez tym razem w wersji MAX! Epickie mecze Twoi gości rozegrają sami będąc wielkimi „piłkarzykami”! Jest to gwarancja świetnej zabawy i niesamowitych emocji, a zabawa idealnie nadaje się na organizację wewnątrz firmowego turnieju!

Tory wipe-out!

Popularne tory przeszkód to okazja do wykazania się sprawnością fizyczną, pokazania kolego i koleżankom kto jest sprytniejszy, a wszystko to świetnej atmosferze! Śmiechu będzie co nie miara, a filmy z zapisem najbardziej spektakularnych przejść toru oraz wtop jeszcze długo będą krążyć po całej firmie 😉

Foot Dart

Rzutki to bardzo ciekawy i wbrew pozorom angażujący sport. A co gdybyśmy postawili Was przed tarczą wysoką na 3 metry i kazali trafić w nią piłkami? Zapewniamy, że ta zabawa pochłonie Was bez reszty! Kolejka do spróbowania swoich sił z pewnością będzie długa 😉

Twister

Stary, ale jary! Twister zawsze angażuje bardzo dużą liczbę osób chcących się nieco pogimnastykować. Pod okiem naszych animatorów, którzy z pewnością wymyślą najróżniejsze udziwinienia tej gry na pewno nie będziecie się nudzić!

Angry Birds

Chyba nie ma osób, które dla zabicia nudy nie grałyby w legendarną grę Angry Birds! My zaprosimy Was to rozgrywki na żywo! Wielka proca tylko czeka na załadowanie, by zmieść w pył budowle zielonych świń i odesłać je w niepamięć!

Bubble Football

Piłka nożna w nietypowym wydaniu! Mecze rozgrywane są oczywiście normalną futbolówką, ale sami uczestniczy nie przywdziewają tradycyjnych piłkarskich strojów. Zamiast tego „wsiadają” do wielkiej, dmuchanej piłki! Kto wygra ten pełen absurdów mecz? Przekonajcie się sami!

Ścianka wspinaczkowa

Dla sympatyków ekstremalnych wrażeń i osób nie bojących się wysokości mamy dmuchaną ściankę wspinaczkową! Kto z Twojej firmy okaże się prawdziwym „Spider-Manem” i najszybciej wespnie się na samą górę???

Symulator dachowania

Wszyscy wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, w szczególności gdy wieziemy naszych bliskich. Symulator dachowania pokaże uczestnikom, co się dzieje w aucie gdy to ulegnie takiemu właśnie wypadkowi. Atrakcja ta oprócz uwolnienia pokładów adrenaliny ma również funkcję edukacyjną.

 

Atrakcje dla dzieci

Piknik firmowy to idealna okazja, by zintegrować pracowników, ale także świetny moment, by zrobić ukłon w ich stronę i zapewnić im czas, który spędzą z rodziną! Dlatego też dbamy o to, by dzieci na imprezie plenerowej również miały swoje atrakcje.

Dmuchańce

Żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni lub zamku! Jest to gwarancja znakomitej zabawy na długie godziny. Nasi animatorzy zadbają również o pełne bezpieczeństwo Waszych pociech.

Pokazy i teatrzyki

Wasze dzieci zajmiemy również w kreatywny sposób. Współpracujemy z wieloma artystami, którzy z wielką chęcią zorganizują dla najmłodszych teatrzyk, pokazy magii czy chociażby sprezentują im zwierzątka stworzone z balonów!

Kącik Lego!

Te najpopularniejsze na świecie klocki wciąż się nie nudzą. Ani dzieciom, i jak się często okazuje, ani dorosłym. W Kąciku Lego nasi animatorzy wraz z najmłodszymi budować będą twierdze i statki, a także przeróżne machiny z Lego Technik!

Malowanie Twarzy

Żadna księżniczka nie będzie księżniczką bez motylka i kwiatuszka na twarzy! Prawda to znana jest jak świat. My spełniamy wszelkie dziecięce marzenia, a pierwszym krokiem jest stanowisko z malowaniem twarzy, gdzie prawdziwy artyści wymalują naszym pociechom na buziach co tylko zechcą!

Pikniki firmowe są częścią agencji eventowej Argentum Event.