Gry integracyjne

by Argentum Event

Pikniki firmowe to imprezy plenerowe trwające zazwyczaj kilka godzin za dnia, a także wieczorem. Aby zapewnić rozrywkę gościom w trakcie trwania całego wydarzenia z powodzeniem możesz sięgnąć po sprawdzone gry i zabawy. Poniżej prezentujemy kilka z nich!

Olimpiada

Nie ma nic lepszego niż zdrowa rywalizacja z przymrużeniem oka! Organizowana przez nas Olimpiada to zawody „sportowe”, a uczestnicy biorą w jej trakcie w wielu nietypowych konkurencjach. Zmierzą się w przeciąganiu liny, foot darcie, bubble footbalu, mega sumo, hokeju czarownic, ruroskoczkach, łucznictwie i innych. Nad całą zabawą pieczę będą sprawować nasi animatorzy. Nagrody dla najlepszej drużyny oczywiście są przewidziane!

Warsztaty Las w Słoiku!

Ta atrakcja spodoba się nie tylko paniom! Na fali coraz bardziej popularnych działań proekologicznych zaprosimy Was do udziału w warsztatach w tworzeniu swoich własnych lasów w słoiku! Uczestnicy zajęć będą mogli od początku do końca stworzyć własny, zamknięty ekosystem, który przy minimum nakładów przetrwa lata! Szkolenie ma charakter edukacyjny, ale w towarzystwie wyśmienitej, wspólnej zabawy.

Pomagamy bezdomnym psiakom

Nasza agencja jest zaangażowana w CSR (Biznes społecznie odpowiedzialny). Staramy się pomóc potrzebującym na wielu płaszczyznach, w tym bezdomnym psiakom w schroniskach. Opracowaliśmy zabawę integracyjną, podczas której uczestnicy mają za zadanie zbudowanie bud dla psów! Oprócz tego nowe domki dla czworonogów trzeba będzie odpowiednio ozdobić oraz wyposażyć. Wygrywa drużyna, która stworzy najładniejszą budę. Jesteśmy pewni, że taki rodzaj zabawy z pewnością przypadnie wszystkim do gustu.

Odpicuj brykę!

A co gdybyśmy Wam powiedzieli, że dostaniecie samochód i będziecie z nim mogli zrobić co tylko chcecie? Scenariusz integracyjny „Odpicuj brykę” doskonale sprawdzi się w warunkach pikniku firmowego. Kilka drużyna zmagać się będzie w jak najlepszym i fantazyjnym odpicowaniu starych samochodów takich jak: maluch, polonez czy trabant! Na końcu zaś ekipy zmierzą się w wyścigu, a siłą napędową każdego tak skonstruowanego bolidu będą sami uczestnicy zabawy. Kupa śmiechu gwarantowana!

Szaleni konstruktorzy w akcji

Jak stworzyć coś z niczego? To wie tylko MacGyver lub szaleni konstruktorzy zwerbowani wśród uczestników Twojego pikniku! Ta gra integracyjna polega na zbudowaniu w pełni funkcjonalnych „pojazdów” z różnych, nietypowych materiałów, które wezmą później udział w wielkim wyścigu! Nie ważna jest forma, w tej grze liczy się kreatywność oraz świetna zabawa!