Atrakcje na udany Piknik Firmowy

by Argentum Event

Pikniki firmowe to jedne z najchętniej organizowanych przez pracodawców wydarzeń dla pracowników, a często także ich rodzin. Duża impreza z całą masą atrakcji, to zawsze doskonała okazja na zacieśnienie więzi, budowanie zgodnych i efektywnych zespołów i doskonały sposób na zwiększenie zaangażowanie pracowników. To także często możliwość pozyskania nowych kontaktów, klientów i kontrahentów oraz zbudowania wizerunku firmy przyjaznej pracownikom i odpowiedzialnej społecznie. Piknik firmowy to także możliwość uatrakcyjnienia Twojego integracyjnego wyjazdu firmowego! Jak sprawić, by taka impreza plenerowa była udana? Oto nasze propozycje najciekawszych atrakcji!.

Atrakcje integracyjne

Nic nie relaksuje tak jak wspólna i dobra zabawa! Zadbamy o to także na pikniku firmowym. Do wyboru dla organizatora eventu mamy kilkadziesiąt różnych atrakcji, które nie tylko bawią, ale także integrują uczestników! Są to m.in.:

  • Symulatory rajdowe
  • Foot Dart (kilkumetrowe rzutki w wersji XXL)
  • Disc golf
  • Okulary VR
  • Mega Piłkarzyki (w ludzkiej wersji!)
  • Bubble Football (zagracie mecz piłki nożnej zamknięci w wielkich dmuchanych kulach)
  • Tory przeszkód – wipeout

W wersji ekstremalnej do wyboru dodatkowo może być np. skok na bungee lub paintball!

Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Gry i zabawy integracyjne

Stanowiska z atrakcjami to nie wszystko. W trakcie imprezy plenerowej można przeprowadzić również wiele gier i zabaw integracyjnych. Olimpiada firmowa to sztandarowy przykład zabawy, podczas której uczestnicy mierzą się w wielu różnych, nietypowych konkurencjach sportowych. Zdrowa rywalizacja sprzyja integracji!

Kolejne przykłady zabaw team buildingowych to:

  • „Reksio na swoim” – podzielicie się na drużyny i zbudujecie budy dla psów ze schroniska
  • „Odpicuj brykę” – dostajecie wrak poloneza, syrenki lub starego Fiata i niecodziennie narzędzia i gadżety. Wasze zadanie to stworzenie jedynego w swoim rodzaju bolidu!
  • „Mega teleturniej” – sprawdźcie kto z firmy najlepiej poradzi sobie w „Milionerach” lub kto odgadnie najwięcej znanych i lubianych melodii!

Nic nie stoi na przeszkodzie, by nasza agencja eventowa organizując piknik zrealizowała Twój pomysł. Wystarczy, że o nim opowiesz, a my zajmiemy się resztą!

Występy gwiazd

Żadne piknik firmowy nie może odbyć się bez kulminacyjnego momentu! Niech będzie nim występ gwiazdy! Na piknik firmowy organizowany z rozmachem warto zaprosić topowy zespół z polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej, jednego z popularnych stand-uperów lub kabaret. Gwarantujemy, że Twoi goście będą zachwyceni! Jeśli do tego będą mogli poznać artystów i zrobić sobie z nimi zdjęcie, impreza zyska dodatkowego kolorytu.

Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem i tak można pokusić się o ciekawe zakończenie eventu. W Polsce działa wiele, bardzo dobrych zespołów coverowych, które bez najmniejszego problemu rozkręcą imprezę, o której w kuluarach firmy będzie się mówiło jeszcze długo

Catering

Imprezy plenerowe często trwają cały dzień, od wczesnego popołudnia do późnego wieczora. Niektórzy decydują się nawet na imprezy dwudniowe! Taki event nie może odbyć się bez cateringu. Warto zadbać o rozbudowaną strefę gastronomiczną, gdzie uczestnicy będą mieć do wyboru kilka lub nawet kilkanaście opcji. Najlepszym wyjściem z sytuacji będzie sprowadzenie sprawdzonych Food Trucków! Obecnie oferta jest tak bogata, że bez najmniejszego problemu na Twoim evencie mogą zagościć najlepsi samochodowi kucharze z Twojego miasta, a może nawet i z Polski! Pamiętaj, przez żołądek do serca!

Strefa dla dzieci

Jeśli na piknik firmowy zaproszeni są pracownicy z rodzinami, gośćmi eventu będą również dzieci. O nie również należy odpowiednio zadbać. Strzałem w dziesiątkę będzie wydzielona strefa dla dzieci z atrakcjami obsługiwana przez animatorów mających doświadczenie w pracy z dziećmi.

Największą atrakcją są zawsze wszelkiego rodzaju dmuchańce i zjeżdżalnie. Dla nieco młodszych pociech również mamy propozycję, czyli Kącik Maluszka! W tym miejscu przygotowujemy dla nich występy cyrkowców, szczudlarzy, malowanie twarzy, spotkanie z maskotkami z bajek i wiele innych aktywności!

Warto pomyśleć także o rozwijających warsztatach. Zajęcia chemiczne i eksperymenty z pewnością zaciekawią dzieci, a zajęcia aktorskie przypadną do gustu wszystkim najmłodszym uczestnikom pikniku.