Gry i zabawy integracyjne na event plenerowy.

by Argentum Event

Rynek eventowy rozwija się dynamiczniej, niż kiedykolwiek. Jako stale rozwijająca się firma, która ciągle podąża za najnowszymi trendami, staramy się zapewniać naszym klientom coraz to nowych wrażeń i pomysłów na interesujące i zajmujące wydarzenia. Aktualnie, największymi hitami eventowymi w naszej ofercie są propozycje, które prezentujemy poniżej.

Olimpiada firmowa

Nic tak dobrze nie wpływa na morale drużyny, jak odrobina niezobowiązującej i zdrowej rywalizacji za dala od służbowych biurek i maszyn. Oczywiście nikt nie będzie kazał nam skakać o tyczce czy próbować ścigać się na sto metrów. W grę wchodzą zabawne i nietypowe konkurencje mające na celu wywołać raczej uśmiech na twarzy niż pot na czole.

Animatorzy urządzą nam prawdziwą ceremonię otwarcia, potem przedstawią drużyny i dyscypliny, w których przyjdzie nam rywalizować. Najciekawsze konkurencje to Mega Piłkarzyki (gdzie wszyscy stajemy się popularną grą barową), Mega Sumo, przeciąganie liny czy hokej czarownic. Nie zabraknie łucznictwa, strzelania czy alkogogli.  Impreza kończy się dekoracją, imprezą i masą dobrych wspomnień!

Mystery Box Challenge

Wyzwania są aktualnie na topie, a Mystery Box Challenge to idealny pomysł na team-building w firmie. W wielkim skrócie „Tajemnicza skrzynka” jest tutaj wielkości pokoju zagadek, czyli popularnego Escape Roomu, z którego wydostać się można tylko poprzez ścisłą współpracę. Zabawa doskonale scala ekipę, ujawnia mocne strony każdego z uczestników i pobudza wyobraźnię  i szare komórki przez kreatywną, dobrą zabawę.

Co ciekawe, wspólne rozwiązywanie logicznych zagadek często pozwala wyłonić lidera grupy, który w naturalny sposób prowadzi zespół do upragnionego celu.

Zlot Szalonych Konstruktorów

Jeśli marzyłeś kiedyś o stworzeniu własnego pojazdu, to szykuj się na spełnienie tego marzenia! Nasi pracownicy-konstruktorzy otrzymają całą masę dziwnych i osobliwych materiałów, z których należy zbudować pojazd, który prześcignie inne „maszyny” biorące udział w wyścigu. Nie ma pomysłu zbyt osobliwego, zbyt szalonego czy zbyt ekstrawaganckiego!

Dodatkową atrakcją mogą być dodatkowe akcesoria tuningowe, które zawodnicy otrzymają w miarę trwania zabawy!

Reksio na swoim czyli pomagamy zwierzakom ze schroniska

Trzeba nie mieć serca, by nie wzruszyć się na myśl o losie czworonogów w schroniskach. Możemy teraz jednak pomóc naszym futrzastym przyjaciołom przy okazji wydarzenia firmowego! Doskonała zabawa w duchu społecznej odpowiedzialności biznesu, która łączy miło spędzony czas z działalnością dobroczynną.

Wspólnymi siłami zbudujemy psiakom budy, które pozwolą im przetrwać zimowe mrozy. Do dyspozycji dostaniemy materiały, narzędzia i własną kreatywność.  Następnie, naszym zadaniem będzie ozdobić domki dla zwierząt i pomalować je na ulubiony kolor. Ostatnim, najprzyjemniejszym etapem, będzie urządzenie wnętrza przy pomocy poduszek, kocyków, gryzaków i zabawek, która umilą psiakom smutny czas spędzany w schronisku.

LipDub czyli kręcimy teledysk!

Lip sync, czyli naśladowanie ulubionego artysty to genialna zabawa dla dorosłych – więc jest to świetny pomysł na integrację. Wymyślmy wspólnie scenariusz teledysku do ulubionej piosenki, zaprojektujmy stroje, przebierzmy się i na kilka chwil zamieńmy biurową rzeczywistość na plan klipu przyszłych gwiazd!

Zadanie doskonale buduje zespół, prowokuje do współpracy, uwydatnia pozytywne cechy członków zespołu i zwyczajnie dostarcza kilka godzin naprawdę wyśmienitej zabawy!

A Ty, na którą opcję się zdecydujesz na swój piknik firmowy? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *